KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12275077
nr 1227 5077
Håkan Welin
(f. 1960), Sverige
Oljemålning, Signerad 2000, porträtt von Nasenhosen. Olja på pannå, 78x58
Håkan Welin, född 1960, svensk målare.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 7 januari 2019
kl 18:55:56
23/12 11:54:01
700 kr
7/1 14:37:45